ENPA KİMYA

Endüstriyel Pazarlamanın ilk iki harflerinden ismini olan ve 1986 yılında Kocaeli ve çevre illerinde ev dışı sektöre yönelik gıda ve temizlik ürünleri satışı ile faaliyetine başlayan ortağınızdır. Klasik bir tedarikçi zihniyetinden farklı olarak iş ortağı olma çerçevesinde, müşteri memnuniyeti ve işine yaptığı yatırımların kazancı ile bugün Kocaeli, Sakarya, İstanbul ,Yalova, Düzce, Bolu, Zonguldak, Karabük ve çevresinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
Sanayi kuruluşlarından imalathanelere, hastanelerden polikliniklere, alışveriş merkezlerinde ofislere, anaokulundan üniversiteye kısacası kamu veya özel sektör kurumları için ihtiyaç olunan her yerde sizlere hizmette.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Kocaeli ve Bolu depolarından yılların verdiği birikim ile sizlere aşağıdaki marka ve üreticilerden binlerce kalem ürün ve hizmet sunmaktayız.

Diversey Mutfak, çamaşır ve kişisel hijyen ürünleri. Bina bakım makine ve ürünleri. Kişisel hijyen destek ürünleri. Temizlik kağıtları ve aparatları. Su & hava şartlandırma ürünleri. Havuz bakım ürün ve ekipmanları. Gıda ve içecek sektörü hijyen ürünleri & mühendislik hizmetleri. İlaç ve kozmetik sektörü hijyeni. Gıda sektörü eğitim ve danışmanlık programları. Denetim, danışmanlık ve eğitim  ( Clax, Suma, Taski, SoftCare, Titan, DiverGard, Belleza, Solare, Manana, Tork …)

UFS Unilever gıda ürüleri ve destek malzemeleri (Rama, Sana, Becel, Knorr, CarteDor, Calve, Hellmanns, Lipton …)

AAK Gıda pişirme ve hazırlama ürünleri ( Frita, Alba, Biskin,  …)

Kurukahveci Mehmet Efendi Türk kahvesi deyince akla gelen ilk isim (Türk Kahvesi, filtre kahve, espresso ve enfes kahve çekirdekleri …)

3M Profesyonel temizlik, paspas sistemleri, iş güvenliği ve çevre koruma ürünleri (Nomad  çok amaçlı paspas sistemleri, Safety Walk kaydırmaz bant sistemleri, Scoth-Brite, Niagara ve Diamond yer bakım ve temizleme pedleri, Powersorb yağ ve kimyasal emiciler, …)

Fantom Professional Kusursuz bir temizlik için gerekli olan yardımcı araç ve gereçler. Otel, restaurant ve cafeler için elektrikli küçük aletler. ( Fantom, Procart, Horeca, Comac, …)

JDE Jacobs Douwe Egberts çekirdek ve granül kahve çeşitleri, kahve kreması, sıcak çikolata ve tek ölçeklik kahve ürünleri ve kahve otomatları. ( Jacobs, JS4, Kaffeplus, Monarch, Maxwell House, Douwe Egberts, Senseo, Tassimo, Gevalia, Pilao, …)

Ermop Dünyada kabul gören marka. Ülkemizin güzide mop ve mop aparatları üreticisinden hijyen ve ergonomiyi buluşturan, ekonomik ve kaliteli çözümler. (Ermop, Gecko, Caiman, R-Bin, Schulthess, Pulex, …)

TOP